2014-07-22 17:04:51

Lëvizja Vetëvendosje, përveçse po e kundërshton nënshkrimin e kontratës me Konsorciumin Bechtel dhe Enka nga qeveria në detyrë e Kosovës, sot ka reaguar edhe ndaj shtyrjes së afatit për ...

Të gjitha lajmet

sport

Dunga përzgjedhës i Brazilit? - 2014-07-22 17:08:49

Ish-kapiteni Brazilit dhe për një kohë edhe përzgjedhës i kariokave, Carlos Dunga, është shumë afër të rikthehet në postin e selektorit...

Genoa kërkon Hetemajn, Chievo nuk e lëshon - 2014-07-22 16:34:43

Trajneri i Genoas, Gian Piero Gasperini, nuk ka përmendur emrin e cilit lojtar e dëshiron në skuadër...

Hasi qëndron me "këmbë në tokë" pas Superkupës së fituar - 2014-07-22 15:23:32

Trajneri kosovar i Anderlechtit, Besnik Hasi, nuk e ka marrë edhe aq afër zemrës triumfin në Superkupën e Belgjikës...

Zyrtare: Rodriguez në Real Madrid - 2014-07-22 14:18:41

Tiago mbetet tek Atletico - 2014-07-22 13:30:07

Vështrime

Flaka Surroi

Kapja për fije kashte

I vetëdijshëm se ka krejt për të humbur po qe se kalon në opozitë, Thaçi së bashku me ekipin e vet është duke e luajtur lojën e ...

Lumir Abdixhiku

Dështim zaptimi i kolltukofagëve

Do ta kenë menduar mirë zaptimin e uzurpimin zyrtarët e PDK-së. Të kapen fillimisht për karrige – kudo që të jenë ato; për ...

Karikatura e ditës

Jeton Mikullovci

Galeria >

Jeton Mikullovci

kulturë

‘Shkupi 2014’ “harron” figurat shqiptare - 2014-07-22 15:51:17

Ndërsa përmendoret e 3 shqiptarëve, pjesë e projektit “Shkupi 2014”, janë lënë në harresë, përmendore të reja të figurave maqedonase ...

DokuPhoto 2014 hapet me ekspozitën e Donald Weber - 2014-07-22 16:04:03

Festivali Ndërkombëtar i Filmit Dokumentar dhe të Shkurtër DokuFest, në kuadër të edicionit do të ekspozojë edhe projektin e fundit të anë...

Për neKontaktiVerzioni mobil

©2014 Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Lexoni Kushtet e përdorimit

038 249 105 info@koha.net Sheshi Nëna Terezë pn, Prishtinë. Zhvilluar nga