Vështrime

Valbona Mehmeti

Valbona Mehmeti

Kosova e pushtetarëve dhe ajo e realitetit

Për tetë vjet të Pavarësisë qytetarët dëgjojnë rrenat e njëjta të politikanëve për begatinë dhe lumturinë e Republikës. ...

Adriatik Kelmendi

Adriatik Kelmendi

Barra e Ramush Haradinajt

Haradinaj ka marrë një barrë të rëndë mbi vete, e cila nuk u çmua thuajse nga asnjëra nga palët kontribuuese në bllokadën ...

Bekim Kupina

Bekim Kupina

Të hidhërohesh me postierin

Ose pse pushteti e opozita s`po duan të ulen përballë njëri-tjetrit, por mesazhet politike po i dërgojnë duke përdorur si postier ...

 • Nr. fl.ngaStatusi
 • JP115FrankfurtARRIVED 11:40
 • OS777ViennaARRIVED 11:49
 • 4U5712StuttgartSCHEDULED 13:54
 • WK404ZurichSCHEDULED 14:10
 • JP838LjubljanaESTIMATED
 • Nr. fl.përStatusi
 • ST1749MunichTAKE OFF 11:01
 • 6Y417MunichTAKE OFF 11:18
 • OS778ViennaTAKE OFF 12:46
 • JP156MunichTAKE OFF 12:57
 • 4U5713StuttgartSCHEDULED 14:30
Prishtina International Airport Adem Jashari / Limak Kosovo

NË FOKUS

Skicuesi i shenjave të trashëgimisë kulturore në Bibliotekën Kombëtare

Me qëllimin që ajo që sot mban emrin Biblioteka Kombëtare e Kosovës të jetë institucion reprezentues i kulturës vendore, udhëheqësit e saj kishin vendosur që gjithçka të ketë domethënie...

Karikatura e ditës

Jeton Mikullovci
Galeria >

Mes Për Mes

Lajme

Kulturë

Sport

Lëmsh

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

ec me kohën...