Cilësia e Ajrit

Vështrime

Augustin Palokaj

Augustin Palokaj

Ballkani shënon kthesë prapa - situata e rrezikshme

Para pikërisht 25 vitesh Kroacia dhe Sllovenia u njohën si shtetet të pavarura nga BE-ja. Në kohën kur ato kremtojnë 25-vjetorin e kë...

Flaka Surroi

Flaka Surroi

Kosova e vajtimit

Me kot i shkruajnë BE-së. Koha e protestave të ashpra të nëndegëve të degëve ka kaluar qe gati tridhjetë vjet. Atëherë s’kemi ...

Lumir Abdixhiku

Lumir Abdixhiku

Mbi integritetin që s’e kemi

Dhe përderisa Serbia është e zënë me gjithë mekanizmin e saj politik e parapolitik të gërmojë nën themelet e shtetësisë së ...

 • Nr. fl.ngaStatusi
 • TK1017Istanbul - AtaturkSCHEDULED 08:04
 • EZS1483GeneveSCHEDULED 08:41
 • WK402ZurichSCHEDULED 08:53
 • 4T2352ZurichESTIMATED
 • OS777ViennaESTIMATED
 • Nr. fl.përStatusi
 • JP114FrankfurtTAKE OFF 06:53
 • TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
 • EZS1484GeneveSCHEDULED 09:20
 • WK403ZurichESTIMATED
 • 4T2353ZurichESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari / Limak Kosovo

NË FOKUS

Reali befasohet në Kupë

Real Madridi është befasuar në ndeshjen e parë çerekfinale në Kupën e Mbretit...

Karikatura e ditës

Jeton Mikullovci
Galeria >

Mes Për Mes

Lajme

Kulturë

Sport

Lëmsh

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

ec me kohën...