KMDLNj: Nuk ka pasur flet arrest të shkruar për Kurtin

Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut thotë se ka siguruar informatën se në momentin e arrestimit të Albin Kurtit nuk ka pasur fletarrest të shkruar por vetëm flet ...

Vështrime

Flaka Surroi

Flaka Surroi

Mospërfillja e rrezikshme

Dy rryma inatesh do të na çojnë edhe më thellë në humnerë seç kemi ra. Bëhuni bashkë, uluni e bisedoni, e gjejani çarenë kësaj ...

Ismet Hajdari

Ismet Hajdari

Kosovës sot më së paku i duhet imazhi i rrënueses së monumenteve

Nuk ka arsye që periudha kur Kosova ishte pjesë përbërëse e Federatës komuniste jugosllave si dhe simbolet e kësaj kohe të ...

Lumir Abdixhiku

Lumir Abdixhiku

Uzurpatorët e arsimit

Ky sistem uzurpuesish nuk duron ndryshimin. Sepse ndryshimi, ç’është e vërteta, nënkupton krijimin e vlerës. E në vlerë këta ...

 • Nr. fl.ngaStatusi
 • EZS1187BASEL - MULHOUSEARRIVED 14:29
 • JP838LjubljanaARRIVED 15:01
 • JP115FrankfurtESTIMATED
 • TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
 • OS769ViennaESTIMATED
 • Nr. fl.përStatusi
 • EZS1188BASEL - MULHOUSESCHEDULED 15:35
 • JP839LjubljanaSCHEDULED 15:55
 • TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
 • OU313ZagrebESTIMATED
 • JP114FrankfurtESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari / Limak Kosovo

Karikatura e ditës

Jeton Mikullovci
Galeria >

Mes Për Mes

Lajme

KMDLNj: Nuk ka pasur flet arrest të shkruar për Kurtin

Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut thotë se ka siguruar informatën se në momentin e arrestimit të Albin Kurtit nuk ka pasur fletarrest t...

“Asfaltimi i rrugëve të regjionit të Ferizajt me cilësi të dobët”

AVONET përmes kësaj deklarate për media bënë publik dëmtimet që janë shfaqur në rrugën Ferizaj – Gjilan, të cilat do ti paraqesim përmes fotografive...

Kulturë

Dorëshkrimi “Kodiku i Kieutit” i dhurohet Vatikanit

Në korrik të këtij viti radio “Vatikani” dha lajmin e një dorëshkrimi të rrallë që flet për një histori të kulturës arbëreshe, të pabotuar, që daton n...

“Babai” do të shfaqet në kuadër të LA Screenings për Oscars

Filmi “Babai” do të promovohet në LA Screenings për Oscars, ndërsa është në mesin e 27 filmave evropian që kanë aplikuar për Akademinë Oscars, ka njoftuar ...

Sport

Ronaldo fiton këpucën e katërt të artë

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo ka fituar këpucën e artë si golashënuesi më i mirë në Evropë, duke e mposhtur rivalin nga klubi i Barcelonës, Leo Messi...

Kupa e Serbisë në futboll zhvillohet edhe në territorin e Kosovës

Në kohën kur Qeveria e Kosovës flet për integrimin e pjesës veriore të vendit, sovraniteti do të sfidohet në sport...

Lëmsh

Performancat “kuqezi” më kreative në rrjetet sociale [video]

11 Tetori u shndërrua në datë historike për të gjithë shqiptarët. Pas fitores së Shqipërisë ndaj Armenisë, çka e kualifikoi Kombëtaren Kuqezi për “Euro ...

Kjo foto ka një fshehtësi

Shikojeni këtë foto. Fokusin mos e mbani në plan të parë, por shikoni përtej kësaj bukurosheje gjysmë të zhveshur dhe mrekullinë që ofron ajo – mrekulli dhe ...

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

ec me kohën...