Vështrime

Adriatik Kelmendi

Adriatik Kelmendi

Tregtarët e dhimbjes njerëzore

Është e poshtër dhe krejt jonjerëzore që të trajtohet me lehtësi e papërgjegjësi një ndër dhimbjet më të mëdha të pasluftës...

Bekim Kupina

Bekim Kupina

S`dum Babën

Autoritetet kosovare duhet ta kenë një dokument të shkruar strategjik, i cili qartazi e përcakton rrugëtimin e Kosovës së paku në 20...

Halil Matoshi

Halil Matoshi

Një këndvështrim antihistoricist

Iluminizmi që u skalit nga përpjekja e çlirimit nëpërmjet arsyes nga këmbëngulja dhe përfytyrimi, paragjykimet dhe ideologjitë dhe ...

 • Nr. fl.ngaStatusi
 • LX1430GeneveARRIVED 08:17
 • WK402ZurichARRIVED 08:41
 • TK1017Istanbul - AtaturkARRIVED 08:21
 • 4U5704HamburgARRIVED 08:31
 • ST1748MunichARRIVED 08:48
 • Nr. fl.përStatusi
 • LX1431GeneveTAKE OFF 09:22
 • WK403ZurichTAKE OFF 09:39
 • 4U5705HamburgTAKE OFF 09:31
 • TK1018Istanbul - AtaturkTAKE OFF 09:36
 • ST6477VeronaTAKE OFF 09:57
Prishtina International Airport Adem Jashari / Limak Kosovo

NË FOKUS

Dënohen 9 pjesëtarë të bandës që trafikonin qindra kosovarë në Austri

Të premten në Eisenstadt në Austri janë dënuar nëntë pjesëtarë të një bande trafikantësh me qenie njerëzor...

Karikatura e ditës

Jeton Mikullovci
Galeria >

Mes Për Mes

Lajme

Kulturë

Sport

Lëmsh

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

ec me kohën...