Vështrime

Adriatik Kelmendi

Adriatik Kelmendi

Tregtarët e dhimbjes njerëzore

Është e poshtër dhe krejt jonjerëzore që të trajtohet me lehtësi e papërgjegjësi një ndër dhimbjet më të mëdha të pasluftës...

Bekim Kupina

Bekim Kupina

S`dum Babën

Autoritetet kosovare duhet ta kenë një dokument të shkruar strategjik, i cili qartazi e përcakton rrugëtimin e Kosovës së paku në 20...

Halil Matoshi

Halil Matoshi

Një këndvështrim antihistoricist

Iluminizmi që u skalit nga përpjekja e çlirimit nëpërmjet arsyes nga këmbëngulja dhe përfytyrimi, paragjykimet dhe ideologjitë dhe ...

 • Nr. fl.ngaStatusi
 • GM9606ZurichARRIVED 10:10
 • EW6702DusseldorfARRIVED 11:04
 • GM3224ZurichARRIVED 10:13
 • PC853Istanbul - Sabiha GokcenARRIVED 12:00
 • JP115FrankfurtARRIVED 11:28
 • Nr. fl.përStatusi
 • EW6703DusseldorfTAKE OFF 12:08
 • GM9607ZurichTAKE OFF 11:02
 • GM6463GeneveTAKE OFF 11:17
 • PC854Istanbul - Sabiha GokcenTAKE OFF 12:47
 • 6Y403DusseldorfTAKE OFF 12:28
Prishtina International Airport Adem Jashari / Limak Kosovo

NË FOKUS

Turqia bombardon pozicionet e PKK-së në veri të Irakut

Avionët luftarakë turq kanë bombarduar pozitat e organizatës terroriste PKK në zonat veriore të Irakut...

Karikatura e ditës

Jeton Mikullovci
Galeria >

Mes Për Mes

Lajme

Kulturë

Sport

Lëmsh

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

ec me kohën...