2014-04-25 06:25:08

Tri kompanitë e parakualifikuara për projektin “Kosova e Re” gjatë javës së ardhshme do të pranojnë Kërkesën për Propozim dhe Marrëveshjet e Projektit...

Të gjitha lajmet

sport

Moenchengladbachu interesohet për Mustafin - 2014-04-25 10:52:40

Mbrojtësi Shkodran Mustafi karrierën mund ta vazhdojë në Bundesliga 1 të Gjermanisë. Për Mustafin interesim ka shprehur Borussia ...

Bunjaki do t'i vëzhgojë lojtarët e Superligës - 2014-04-25 10:15:21

Trajneri i përfaqësueses së Kosovës në futboll, Albert Bunjaki, javë më parë i përcolli nga afër futbollistët e Superligës së Kosovës ...

Tito Vilanova në gjendje serioze shëndetësore - 2014-04-25 10:04:01

Ish-trajneri i Barcelonës Tito Vilanova urgjentisht është dërguar në spital pasi që gjendja e tij shëndetësore është përkeqësuar papritur...

Everton interesohet për Xhemailin - 2014-04-25 09:10:47

Cana drejt largimit nga Lazio - 2014-04-24 22:05:14

Vështrime

Halil Matoshi

Lulet e (n)grime të prillit

Fati i grave në Ballkan nuk dallon nga vendi në vendin tjetër. Gratë rëndom janë të përbuzura nga maskuliniteti i tërbuar që ...

Enver Robelli

Një gjykatë për të mirën e Kosovës

Themelimi i Gjykatës Speciale u jep fund spekulimeve për krime të llahtarshme nga ana e kryengritësve shqiptarë të Kosovës. Kundër ...

Karikatura e ditës

Jeton Mikullovci

Galeria >

Jeton Mikullovci

kulturë

Sonte në GAK Reka “gozhdon çastin” në 63 fotografi - 2014-04-25 11:00:31

Prishtinë,25 prill - Momente të rëndësishme të periudhave të vështira nëpër të cilat ka kaluar populli kosovar, që nga koha e ish-...

“Lunar” me transformimin e Gjilanit merr çmimin e “Europan 12” - 2014-04-25 10:05:34

Prishtinë, 25 prill - Arkitektët e studios arkitekturore “Lunar”, me seli në Rotterdam të Holandës, nuk kanë qenë asnjëherë në Gjilan. ...

Për neKontaktiVerzioni mobil

©2014 Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Lexoni Kushtet e përdorimit

038 249 105 info@koha.net Sheshi Nëna Terezë pn, Prishtinë. Zhvilluar nga