Mustafa: Duhet të përgjigjen të gjithë ata që kanë kryer gjenocid në Kosovë

Kryeministri Isa Mustafa, bëri homazhe pranë përmendores dedikuar personave të zhdukur në Ditën Ndërkombëtare të Personave të Zhdukur, në Prishtinë. Të pranishëm në këtë ceremoni ...

Vështrime

Elmaz Isufi

Elmaz Isufi

Miti për shkollën

Nëse kur flasim për të mirët dhe të suksesshmit themi se janë produkt i shkollës, atëherë produkt i kujt janë të këqijtë dhe d...

Adriatik Kelmendi

Adriatik Kelmendi

Shqyejeni Marrëveshjen, interpretojini ëndrrat

Mustafa dhe Vuçiqi e lexojnë sot marrëveshjen për Asociacionin/Bashkësinë, por shohin në të se çka do të nënkuptojë e njëjta ...

Halil Matoshi

Halil Matoshi

Kërkoj falje publike: Isa qenka krejt si ata!

Lajmet për arrestim gjyqtarësh e prokurorësh ishin të mira për kosovarët, por fort të këqija për sistemin e drejtësisë të ndë...

 • Nr. fl.ngaStatusi
 • BUR616HannoverARRIVED 23:35
 • 4U5712StuttgartARRIVED 10:58
 • BUR712StuttgartARRIVED 11:17
 • JP115FrankfurtARRIVED 11:58
 • OS777ViennaARRIVED 12:08
 • Nr. fl.përStatusi
 • 4U5713StuttgartTAKE OFF 11:49
 • BUR713DusseldorfTAKE OFF 12:12
 • OS778ViennaTAKE OFF 13:00
 • JP156MunichTAKE OFF 13:06
 • ST3571BASEL - MULHOUSETAKE OFF 13:22
Prishtina International Airport Adem Jashari / Limak Kosovo

Karikatura e ditës

Jeton Mikullovci
Galeria >

Mes Për Mes

Lajme

Mustafa: Duhet të përgjigjen të gjithë ata që kanë kryer gjenocid në Kosovë

Kryeministri Isa Mustafa, bëri homazhe pranë përmendores dedikuar personave të zhdukur në Ditën Ndërkombëtare të Personave të Zhdukur, në Prishtinë. Të ...

Ngujimi i nepalezeve në “kasollet e ciklit menstrual”

Në një fshat të vogël e të thellë malor në cepin perëndimor të Nepalit, Sabrita Bogati përgatit shtratin ku do të kalojë netët e ardhshme. Do të jenë net t...

Kulturë

Artisti kosovar që bën art në muret e ndërtesave në Amerikë

“Kam ardhur në Amerikë për një perspektivë më të mirë. Për një liri më të madhe të të shprehurit që nuk është në Kosovë”, është intro e rrëfimit...

Hamami ku gratë laheshin vetëm ditën e burrat edhe me kandila

Kulmi i bërë me rrasa prej gurësh është goxha i lartë. Por jo për hajnat, që prej kohësh ia kanë vënë syrin plumbit që mbulon kubetë e hamamit...

Sport

Reali bën gati ofertën e fundit për De Gean

Real Madridi ende nuk ka hequr dorë nga shërbimet e portierit të Manchester Unitedit, David de Gea...

Armata kosovare e Skënderbeut

Klubi i futbollit Skënderbeu ka bërë histori. Në fakt, klubi nga Korça nuk arriti të kualifikohej në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve, pasi u eliminua n...

Lëmsh

Supermani patrullon rrugëve të Londrës [video]

Një superhero i librave komikë kohës së fundit është kapur duke patrulluar rrugëve të Londrës...

Mësuesi vonohet 111 herë në punë

Një mësues në Amerikë ishte shumë afër që ta humbte vendin e punës, pasi ishte vonuar 111 herë në punë brenda dy viteve...

038 249 105     info@koha.net    Sheshi Nënë Tereza pn, Prishtinë

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të KOHA-s. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, Botimet KOHA, KOHA Print dhe ARTA), është shkelje e drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi. Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin.

ec me kohën...