E pabesueshme! Nëna lind 11 fëmijë!

Publikuar: 09.02.2012 - 16:25

Guraja, 9 shkurt - Imazh i pabesueshėm: 11 bebe sa parakrahu, tė renditur njėri pas tjetrit, ndėrsa pėrbri njė ekip mjekėsor i lumtur, ku mesa duket gjithēka po ecėn mirė deri tani…Pėr momentin dihet qė nėna e 11 bebeve ėshtė njė indiane. Me shumė gjasa, shtatzėnia e jashtėzakonshme ėshtė rezultat i njė fertilizimi in vitro.Gruaja lindi nė njė qendėr mjekėsore nė Surat, tė rajonit Gurajat nė Indi. Njė rast i ngjashėm ishte dhe ai i amerikanes Nadya Suleman e cila lindi tetė fėmijė njėherėsh.

 

elmaida27.03.2013/14:27

mashalla shumpo me vjen interisant si ka mujt me i lind tan keta thmit ishalla zoti i rrit te gjith se bashku pran prinderve

lela22.02.2013/13:55

hahahha
nuk ka shanca me bo kaq shum a asht mace ajo grye a po kuder hahaha

edi11.09.2012/11:05

urime ishalla rritet me prind e kan jet gjat.

meri18.08.2012/16:56

Phaaa valla e fort a ,hehe ku mi bo edhe un qaq fmi ,un sa tja nisi tparin sdi a ka me met gjall hahaha ,,,me fat e jet te gjat

dija13.02.2012/12:01

Urime dhe qofshin me jete te gjate ,ishalla rriten me prinder.

nita12.02.2012/04:53

Ku asht mi ba edhe une 11 femij kisha pas shum deshir zoti i rujt me jet te gjat

jona10.02.2012/15:52

khuuuuuuuuuu e pa besuhme edhe pse esht e vertet ishallla jet te gjattt

Ervin Smani 10.02.2012/15:22

Hohoho e pabesueshme nena lindi 11 femije !!!!!!!!! oO

Nora10.02.2012/14:29

Nuk mundet me ken e vertet,sepse ku i zene barku i nje gruaje kaq femije...!!!

tringa gjata10.02.2012/14:17

urime jete te gjate e te lumtur

Valter10.02.2012/14:06

Lindjein vitro...se jo te gjithe ne bark te nenes,mund te jete edhe ne barke te ndonje gruaje tjeter.

Bedri Hetemi10.02.2012/11:54

Ishalla rriten me prinder

sale sinani 10.02.2012/11:23

Mashall ju qoftt... kish pas deshir ta shoff mamin e ketyre femive do nje foto pllzzz

resi10.02.2012/09:02

mashallah

istogu10.02.2012/07:47

o dikur kan qen ma te forta gjinia fomrore popo tani ka ndryshu situata

Ariana09.02.2012/23:21

Mashallah.Zoti i rujt. d

istogu09.02.2012/18:34

nqoft se shifet madhsia e bebeve nuk osht per mu besu ky lajm. se qenkan secila permbi 2kg..

diku09.02.2012/17:37

hallall i koft nji ekip futbolli ruja zot e paqin shendet