Doktori humb durimin, godet me grushte pacientin (Video)

Publikuar: 04.07.2013 - 20:35

Permė, 4 korrik - Kjo video tregon njė anestezist, i cili humb durimin me pacientin duke e goditur atė disa herė nė gjoks.  Pacienti, siē transmeton Starti, i ishte nėnshtruar njė by pass-i nė zemėr dhe ndodhej nė shtratin e dhomės sė spitalit.Doktori Andrei Votyakov, pas incidentit tha se burri ishte i pasjellshėm dhe se ai ishte stresuar pas 36 orėve tė turnit.

Ai u shpreh se "sapo erdha nė dhomė me ekipin tim ai filloi tė mė ofendojė me emra tė ndryshme dhe kjo gjė mė acaroi”.

Pacienti thuhet se vdiq mė vonė nė Qendrėn Federale pėr kirurgji kardiovaskulare nė Perm, njė qytet nė Urale, edhe pse vdekja e tij nuk besohet tė jetė e lidhur me goditjet e doktorit.

Megjithatė ky i fundit shprehu pendesė pėr ngjarjen duke u kėrkuar ndjesė familjarėve tė pacientit.


Gllogjansi04.07.2013/22:57

hahahahah vallahin disa pasienta e meritojn edhe nje mate fort bre se jo venet ngrushtin po nese je shum mshele bre qerapen qy

timi04.07.2013/22:31

Kjo mund te ndodh edhe ne gjermani po ne gjermani ka ligje,ligji e mbyt njeriun ky tipi e paska myt vet se mu pas sherue kish pas problem me pacientin.

Mana04.07.2013/21:07

Kjo ka ndodhur ne Rusi!

shala04.07.2013/20:45

ky pis duhet te denohet ashper te paken keshtu osht ne gjermani ,ku osht kjo ngjarje ne cilin shtet a e din kush