I ruan martesat, duke fjetur me meshkuj të martuar

Publikuar: 07.03.2013 - 18:45

Londėr, 7 mars - Lee Romain ėshtė njė femėr e cila fle vetėm me meshkuj tė martuar, sepse konsideron se ata janė mė tė mirė nė krevat.

“Mė pėlqejnė, sepse zakonisht pėrpara meje njė kohė tė gjatė kanė pasur vetėm njė femėr, tė cilėn e kanė kėnaqur. Meshkujt e martuar janė tė shkėlqyer, ata japin komplimente, ju dėrgojnė tė hani ushqime tė shijshme, ju mahnitin me sjelljet e tyre, ndėrsa krahas kėtyre gjithmonė janė tė veshur mirė, sepse gratė e tyre kujdesen pėr ta”, ka thėnė britanikja 44-vjeēare pėr gazetėn The Sun.

Ajo ka treguar se meshkujt me tė cilėt shkon janė mjaft tė kėnaqur me atė qė u ofron nė krevat.

“Nuk dua t’i shkatėrroj martesat, nė fakt unė i rregulloj ato, sepse u jap meshkujve atė qė mė sė shumti u mungon. Jo rrallė, pas meje ata kanė marrėdhėnie shumė mė tė mira seksuale edhe me gratė e tyre”, transmeton BW.

“Unė jam grua mjaft atraktive dhe e gjallė dhe mė ka munguar shumė seksi. Madje vrapoja nė maratonė qė tė eliminoj energjinė e tepėrt. Pastaj gjeta njė faqe interneti, nė tė cilėn meshkujt e martuar donin aventura, por jo t’i dėmtojnė martesat. Dhe kėshtu filloi gjithēka. Asnjėherė nuk jam ndier fajtore pėr kėtė”, ka shtuar Romain.