Imazhe të bukura të një liqeni në Kanada (Foto)

Publikuar: 29.01.2013 - 16:32

Kėto fotografi tregojnė se edhe nė vendet e pabanuara tė natyrės, jeta mund tė krijojė efekte shumė tė bukura.Fotografitė shfaqin fjollat qė janė krijuar nė liqenin Abraham nė Kanada.

Ky fenomen i rrallė krijohet nga gazi i metanit qė lirohet dhe mė pas ngrihet.