Barbie bëhet femër e vërtetë

Publikuar: 29.01.2013 - 14:12

Valeria Lukyanova, 23,  ka bėrė me qindra operacione pėr t’u dukur si “Barbie” dhe si duket ia ka arritur pasi ato nuk kanė shumė dallim mes  vete.

Ajo ėshtė bėrė bionde, ka rritur flokėt dhe sytė i ka tė kaltėr, mirėpo ajo nuk ėshtė e vetmja pasi qė edhe Justin Jedlica, 32 vjeē ka shpenzuar mbi 70 mijė funte pėr 90  operacione plastike pėr t’u bėrė si i dashuri i Barbiet, Keni.