Gjyqtari faullon lojtarin (Video)

Publikuar: 23.01.2013 - 15:26

Tė bėhemi tė sinqertė, tė gjithėve na pėlqejnė ndėrhyrjet e mira, tė forta dhe tė drejta, por duket se gjyqtari Bader Abdullah ėshtė pak i ngathtė nė ndėrhyrjet e tij.

Nė ndeshjen miqėsore midis Zenit St Petersburg dhe Shaktar Donetsk, gjyqtari u bė ylli i mbrėmjes pasi ndėrhyri nė lojtarin e Zenitit dhe mė pas ka dhėnė faull nė favor tė tij.

Ndeshja pėrfundoi me fitore tė Shakhtarit me rezultat 3 me 1.