Gmail pajiset me inbox të ri

Publikuar: 30.05.2013 - 17:22

Google ka lajmėruar sė fundi se ka pėrmirėsuar shėrbimin gmail, duke shtuar tipare tė reja dhe dizajn tė ri tė inbox. Sipas Google, inboxi i ri ju lejon tė jeni nė kontroll tė plotė tė operacioneve nė gmail.

Pėrveē versionit nė ueb, pėrditėsimi pėr gmail ka arritur edhe nė iOS dhe Android. Pėr mė shumė detaje rreth pėrditėsimit tė gmail dhe tė gjitha tipareve tė reja mund tė vizitoni blogun Gmail Blog.