D-Link prezantoi Cloud routerin e ri

Publikuar: 22.12.2012 - 20:22

D-Link nė kuadėr tė serisė sė vet Cloud ka prezantuar modelin e ri Cloud Router N300+ (DIR-626L). Vjen me teknologjinė e integruar Wireless N, dhe shfrytėzuesve u mundėson shpejtėsi dhe mbulueshmėri mė tė mirė, ndėrsa ėshtė dizajnuar nė formė cilindri dhe jo vetėm qė duket mirė por edhe kursėn hapėsirė gjatė vendosjes. Routeri ėshtė i pajisur me katėr porte ethernet, dhe ka pėrkrahje pėr mydlink Cloud servisin dhe teknologjinė SharePort Mobile qė u mundėson shfrytėzuesve tė ndajnė dhe ruajnė tė dhėnat e tyre edhe nė pajisjet e tyre mobile, nga ēfarėdo media USB e lidhur nė router.