Çfarë do t’ju dhurojë “Brangelinëve” Julia Roberts

Publikuar: 25.04.2012 - 17:14

Los Angeles, 25 prill - Aktorja Julia Roberts ėshtė e sigurt se ėshtė njė nga mysafiret e dasmės sė shumėpritur tė Angelina Jolie dhe Brad Pitt. E pyetur se ēfarė do t’i dhurojė ēiftit, aktorja tha se e ka njė dhuratė tė pėrsosur – kujdesin ndaj fėmijėve.

Pasi ēifti i famshėm Hollywoodian njoftoi se janė fejuar, Julia Roberts tha se ishte shumė lumtur pėr ata tė dytė.

“Njerėzit tanimė mė pyesin se ēfarė do t’ju dhuroj. Jam nėn presion. Do tė kujdesem pėr fėmijėt! Po, kjo ėshtė njė ide e mirė”, - tha Julia pėr ueb-faqen amerikane "E! Online".

Edhe pse data e dasmės ende nuk ėshtė caktuar, Julia thotė se ky ėshtė njė hap i madh.

“Ky ėshtė njė lajm i madh. Ėshtė mirė kur e kuptoni se jeni tė gatshėm tė kaloni jetėn me dikė pėrgjithmonė,” shtoi Roberts.

“Brangelinėt” sė shpejti do tė shpėrngulet pėr nė Londėr, ku aktorja do tė punojė, ndėrsa Brad do tė kujdeset pėr familjen. Dasma, thuhet se do tė organizohet nė pronėn e tyre nė jug tė Francės.