Ledri tallet me armiqtë e tij në Facebook

Publikuar: 22.04.2012 - 13:36

Prishtinė, 22 prill - Ka shumė femra qė e adhurojnė, por ka edhe nga ato tė cilat e kanė inat. Por, pėr kėto tė fundit Ledri Vula shfrytėzon imazhin e vet pėr t’i sharė nė publik. Kėshtu ka ndodhur me njė armike tė shpallur tė Ledrit nė FAcebook e cila i ka dėrguar njė e-mail ku i shpreh urrejtjen e saj.

I pamėsuar me tė tilla reagime, Ledri ka gjetur njė mėnyrė krejt origjinale pėr t’u kundėrpėrgjigjur. Ka postuar mesazhin privat nė wall-in e tij dhe ka “lėshuar” fansat tė merren me armiken e tij. Nga komentet negative tė adhurueseve femra, Ledri nuk ka pasur aspak nevojė tė thotė fjalėn e tij.