Rezarta, femra më e lumtur në botë

Publikuar: 08.04.2012 - 13:04

Tiranė, 8 prill - Njė nga kėngėtaret mė seksi dhe mė tė bukura tė shoubizit shqiptar, Rezarta Shkurta, duket se ėshtė mė e dashuruar se kurrė me bashkėshortin e saj.

Rezarta i ka shprehur publikisht dashurinė sė fundmi Ermalit, diēka qė ndoshta ia ka thėnė edhe privatisht disa herė. Kėtė herė kishte vendosur qė ta thoshte me zė tė lartė, duke zgjedhur pikėrisht faqen e saj tė “Facebook”.

Rezarta publikoi nė njė nga statuset e saj se ėshtė femra mė e lumtur nė botė dhe kjo falė bashkėshortit tė saj qė e quan princ.

“Dua tė bėrtas mė fort, dua e gjithė bota tė mė dėgjojė… Qė unė jam femra mė e lumtur nė botė, dhe kjo falė njė princi me emrin Ermal", ka shkruar Rrezarta.