Çfarë fustane preferon Kim Kardashian

Publikuar: 22.03.2012 - 09:17

New York, 22 mars - Bukuroshja e realitety show, Kim Kardashian, i adhuron veshjet e shtrėnguara qė theksojnė linjat e saj seksi, pavarėsisht nga ngjyra dhe stilisti, gjithmonė mban modele qė i pėrshtaten mė mirė figurės sė saj magjepsėse. Kim zakonisht zgjedh veshje tė ngushta qė arrijnė deri nė mes tė kofshėve apo gjunjėve, dhe gjithmonė i ngushton nė bel, nė mėnyrė qė sa mė mirė tė rrinė nė figurėn e saj nė formės tė orės sė rėrės.

Kim Kardashian pėr disa vite ka qenė e fiksuar pas fustaneve me njė krah, tė cilat nė dollapėt e saj i ka nga tė gjitha ngjyrat e mundshme, por duket tė jetė ngopur me kėtė trend dhe ajo tashmė ka markėn e saj tė fustaneve, dhe bėhet fjalė pėr modelet me krahė tė gjatė dhe vrima nė shpatulla me tė cilėt kohėt e fundit ėshtė shfaqur shumė shpesh. Nuk dyshojmė se shumė vajza dhe dyqane do ta kopjojnė shpejt kėtė model tė Kimit.