Adhuruesit e Rihannas e kërcënojnë me vdekje Tran Karruechen

Publikuar: 17.03.2012 - 12:58

Duket se zėnka e dy vajzave shkoi pak si shumė larg. E dashura e Chris Brown, Tran Karrueche, u ankua tek miqtė e saj se adhuruesit e sė famshmes Rihanna, e kanė kėrcėnuar me vdekje, raporton TMZ.

Para disa ditėsh Rihanna dhe Karrueche janė fjalosur nėpėrmjet rrjeteve sociale. Sė pari, Rihanna ka vėnė njė foto nė Twitter me biskota tė orizit (duke aluduar nė faktin se Karrueche ėshtė vietnameze), pastaj Tran nė statusin e saj nė Facebookut postoi "Unė jam Angelina, ju jeni Jenniffer (Aniston). Le tė shohim se ku ėshtė Brad”. Por duket se disa adhurues tė Rihannas kėtė “zėnke” e kanė marrė (shumė) seriozisht.

“Shpresojmė qė Rihanna do tė tė rrahė si kaun” “Ki kujdes”, “Do tė tė vrasim”, janė vetėm disa nga kėrcėnimet qė ka marrė Karueche.

Pas kėtyre kėrcėnimeve Karrueche ka reaguar nė mėnyrėn mė tė mirė tė mundshme, tani ajo kudo qė shkon, pėrcillet nga truprojat e saj.