Justin Bieber nuk do të këndojë për....

Publikuar: 15.01.2012 - 09:25

Edhe pse droga, seksi dhe rock 'n' rolli janė receta e suksesit pėr shumė muzikantė, i riu Justin Bieber tha se nuk ka nė plan tė shkojė asaj rruge kur tė arrijė moshėn e pjekurisė.

Justin tha se ėshtė i vetėdijshėm pėr pjekurinė e tij dhe hyrjes nė botėn e tė rriturve, por nuk dėshiron qė adhuruesit ta shohin duke pirė alkool, apo duke kėnduar kėngė eksplicite.

"Njerėzit duhet tė dinė se unė nuk jam mė fėmijė. Por ende jam duke mėsuar. Nuk do tė pėrshtatem me atė se ēfarė pritet nga unė tė jem, tė shkoj nė ndenjja apo tė mė shohin me alkool," tha ai.

Ylli tinejxher tha se nė mesazhet e tij gjithmonė do tė mbretėrojė dashuria.

"Dua ta bėj nė mėnyrėn time. Nuk dua tė filloj tė kėndoj lidhur me drogėn, seksin dhe sharjet. Unė jam i tėri pėr dashuri, ndoshta kur do tė bėhem mė i vjetėr, do tė kėndoj pak mė shumė pėr bėrjen e dashurisė, por dua tė jem dikush qė tė gjithė do ta respektojnė", pėrfundoi ai.