Beyonces sërish nuk i shihet barku i shtatzënisë! (video)

Publikuar: 13.11.2011 - 12:13

New York, 13 nėntor - "Herė shihet, herė nuk shihet" – kėshtu mund tė thuhet pėr barkun shtatzėnė tė Beyonce Knowles, e cila mbrėmė u shfaq nė "Late Night" tė Jimmy Fallon.

Pėrgjigja pėr kėtė mister ėshtė se kėngėtarja ka filmuar kėtė shou gjatė verės, dhe thjesht tani ėshtė hedhur xhirimi i kėtij spektakli nė TV, por ajo rihap rastin "herė ėshtė i fryrė, herė nuk ėshtė i fryrė barku i kėngėtares" shkruajnė mediat amerikane.

Kėngėtarja thuhet se ėshtė nė muajin e gjashtė tė shtatzėnisė dhe pret njė fėmijė me reperin Jay-Z, por publiku ende nuk e kupton pse ajo e fsheh barkun e saj. Pas paraqitjes nė njė emision nė televizionin Australian, Beyonce thuhet se kishte bart njė ‘stomak tė rremė’, dhe kėtė veprim do ta bėnte pėrgjatė 9 muajve, derisa nėna zėvendėsuese do ta sjellė foshnjėn nė jetė.