Zajmina na shfaqet si arkitekte

Publikuar: 29.06.2013 - 13:37

Tiranė, 29 qershor – Kėngėtarja dhe bukuroshja Zajmina Vasjari ka shfaqur aftėsitė e saj si arkitekte duke postuar njė prej projekteve tė saj tė shkollės.

Kėngėtarja joshėse ka publikuar foton e projektit tė saj nė Instagram, ku shkruan se ky ėshtė “Projekti Ambiental” i realizuar nga ajo dhe dy miqtė e saj tė universitetit, Denis Kraja dhe Kejti Qeraj.