Edona Zogu sfidon Tunën dhe 'zogun' e saj

Publikuar: 27.06.2013 - 21:53

Prishtinė, 27 qershor - Prezantuesja e lajmeve qendrore nė televizionin Kohavision (KTV), Edona Zogu ka ironizuar me kėngėtaren shqiptare Tuna, tė cilėn e ka ‘sfiduar’ nė rrjetin social Facebook.

Tuna, e cila njihet ndryshe edhe si ‘zogu’, pasi ishin mediet ato qė i dhanė njė ‘epitet’ tė tillė, me rastin e prekjes nė videoklipin “I Asaj”.

Dhe, zogjtė u rikthyen nė aksion, pasi ‘zogu’ i Tunės u pėrmend edhe nė kėngėn “Fenix” me tė dashurin e saj Cozma, kurse pa reaguar nuk ka mbetur moderatorja qė mban mbiemrin Zogu, shkruan Zhurnal

“Tunės: Kur tė duash shtyhemi me zog”, ka shkruar Edona nė profilin e saj nė Facebook.

Gashi28.06.2013/19:49

o edona ne qdo aspek edona ja kalon tunes

babloku28.06.2013/02:27

Edon mos e mat me Tunen se te len edhe pa mbiemer se per zogun tende as qe i ofrohet afer. Edhe pze zogjt ja gati te njejtit te gjith. Me vjen keq