Shakira: Do t’i jap gji djalit deri në fakultet

Publikuar: 31.05.2013 - 22:21

Nuk mund tė ndaloj. Mė duket qė do t’i jap gji djalit tim derisa tė bėhet pėr tu regjistruar nė fakultet, deklaroi kėngėtarja e famshme kolumbiane, e cila djalin e lindi pas lidhjes me futbollistin e Barcelonės Gerard Pique.

Ajo ka shtuar se dhėnia e gjirit ėshtė pėrjetimi mė i bukur nė jetė.

“Nuk mund tė ndaloj! Mendoj qė do ta ushqej me gji djalin derisa tė bėhet pėr tė shkuar nė fakultet”, tha ajo pėr gazetarėt spanjollė. 

baci02.06.2013/21:50

Cka ish kon mire me ma dhane edhe mue pak, nashta isha bo i mencem dhe e kisha krye fakulltetin ma shpejt. Ta kisha dijt shume per ndere.