Soni Malaj jep këshilla për trup seksi

Publikuar: 19.04.2013 - 09:50

Soni Malaj ėshtė njė nga kėngėtaret mė tė pėlqyera nė tregun muzikor. Pėrveē kuaj ajo shpesh edhe merr komplimente pėr dukjen e saj. Sikur tė mos ishte bėrė ndonjėherė nėnė, Soni ka njė trup pėr t’i marr lakmi.

Por e gjitha kjo arrihet falė vendosmėrisė dhe vullnetit tė saj pėr tu dukur mė bukur.

Kėngėtarja 32-vjeēare ka postuar njė foto nė rrjetin social “Facebook” ku tregon edhe disa sekrete pėr tė qenė nė formė. “Bėni aktivitete fizike tė paktėn katėr herė nė javė, hani nė ēdo tre orė vakte tė vogla dhe pini tre litra ujė nė ditė ”, shkruan Soni nėn foton, ku shihet duke bėrė stėrvitje nė palestėr, transmeton tribuna.

Sė fundi Soni po merret me aktivitetet e saj muzikore ku do tė performojė nė qytete tė ndryshme jo vetėm nė Shqipėri por edhe jashtė saj.