Edward Norton bëhet me djalë

Publikuar: 18.04.2013 - 18:59

Edward Norton dhe e fejuara e tij, Shauna Roberts, janė bėrė me djalė. Sipas ‘Us Weekly’, ēifti ka sjellė nė jetė djalin para njė muaji, por ka arritur ta mbajė tė fshehtė lajmin.

Njė burim tha pėr revistėn: “Edi ėshtė shumė i lumtur qė ėshtė bėrė baba.”

Aktori amerikan ka qenė mė parė i lidhur me Courtney Love dhe Salma Hayek. Ai dhe producentja kanadeze e filmave janė fejuar nė vitin 2011, pas gjashtė vitesh lidhjeje.

Edward Norton ėshtė bėrė i famshėm me interpretimin e tij nė filmin ‘Fight Club’ tė vitit 1999.