Taylor Swift merr në skenë një fans të sëmurë

Publikuar: 27.03.2013 - 10:16

Taylor Swift ia ka bėrė realitet ėndrrėn njė fansi tė sėmurė tė premten pasi qė e ftoi atė nė skenė gjatė koncertit tė saj nė Charlotte tė Karolinės Veriore.

Ylli i kėngės “Love Story” mori  nga audienca shtatėvjeēaren Emma Routh, e cila kishte njė sėmundje tė rrallė tė gjakut dhe e mbajti aty gjatė interpretimit tė kėngės “Sparks Fly”.

“Taylor Swift faleminderit pėr kėtė natė tė mrekullueshme pasi qė more Emman nė skenė gjatė performimit tė kėngės Sparks Fly. Ti je njė person i mrekullueshėm. Kjo ėshtė njė natė tė cilėn kurrė nuk do ta harrojmė. Emma vazhdimisht mė thotė, ‘ Po ndihem shumė mirė sonte’”, kishte shkruar nė “Facebook” njė e afėrme e Emmas.

“Tė jemi mirėnjohėse pėr kėtė natė tė paharrueshme”.

Nė njė postim nė “Twitter” pas koncertit, Swift ka shkruar: “Oh Charlotte, ishit shumė tė mirė sonte”.