Divë edhe në shtëpi: Mariah fëmijët i vë në gjumë në fustan glamuroz

Publikuar: 26.03.2013 - 10:49

Kėngėtarja ka publikuar fotografinė nė Twitter, ku ėshtė e ulur nė tokė me veshje solemne. Pas spektaklit ka shpejtuar nė shtėpi pėr t’u lexuar fėmijėve pėr gjumė tė ėmbėl.

Pas spektaklit tė “American Idol”, ku ėshtė anėtare e jurisė, Mariah Carey ka nxituar nė shtėpi pėr t’u lexuar fėmijėve pėrrallė pėr natėn e mirė dhe i ka vėnė nė gjumė. Kėngėtarja nė Twitter ėshtė lėvduar me fotografitė ku shihet e ulur nė fustanin glamuroz dhe kėpucėt me taka tė larta, nė veshjen e njėjtė me tė cilėn ishte paraqitur nė spektakėl. Binjakėt e saj 23 muajsh, vajza Monroe dhe djali Moroccan gjatė kėsaj kohe luanin pranė saj me libra me fotografi pėr fėmijė.

“Pas spektaklit kam shpejtuar nė shtėpi pėr tė vėnė nė gjumė fėmijėt”, – ka shkuar kėngėtarja nė Twitter.

Fansat, tė cilėt me pėrkėdhelje i quan “keca” i ka “qerasur” me fotografinė nė tė cilėn me veshje glamuroze pozon nė automobil duke mbajtur nė dorė lodrėn prej pelushi.

“Kecėrit janė gjithmonė nė zemrėn time”, – ka shkruar nė rrjetin shoqėror.