Rita Ora, më provokuese se kurrë

Publikuar: 25.03.2013 - 14:39

Rita Ora ishte e ftuar tė performonte nė Monako dhe pėr kėtė arsye ajo vendosi qė tė paraqitej me njė veshje Chanel tė tipit “burlesque”.

Kėngėtarja shqiptare me origjinė nga Kosova u tregua shumė mė provokuese se zakonisht para njė publiku me VIP-a, raporton sot Daily Mail.

Rita Ora pėrfitoi tė bėnte disa poza edhe me stilistin Karl Lagerfield.

tonik25.03.2013/16:00

Bukuri Bravo Rita jemi me ty, bile edhe ma shume qe paramendon