Taylor Swift: S’kërkoj patjetër të dashur

Publikuar: 07.03.2013 - 20:55

New York, 7 mars - Taylor Swift ka nisur njė betejė tė ashpėr kundėr zėrave se ajo ėshtė nė mėnyrė tė dėshpėruar nė kėrkim tė njė tė dashuri.

“Nėse doni tė dini tė vėrtetėn, qė prej vitit 2010 unė jam shoqėruar vetėm me dy persona”, ka thėnė kėngėtarja pėr numrin e radhės tė revistės “Vanity Fair”, duke iu referuar Conor Kennedyt dhe kėngėtarit tė One Direction, Harry Styles, transmeton TCH.

Me kėtė tė fundit Taylor u nda vetėm para pak kohėsh, edhe pse kėngėtarėt dukeshin sikur kishin gjetur shpirtin binjak. Por, mosha 23 vjeēe e Taylor ndaj 18 tė atyre tė Harryt duket se ka bėrė tė veten.