Harrojeni Psyn, tash vjen Little-Psy

Publikuar: 07.03.2013 - 17:52

Ai luajti njė rol tė vogėl nė spotin mė tė mirė tė vitit, por tani vallėzuesi i Gangnam Style po shpreson qė tė bėjė famė me karrierėn e tij solo.

Pasi kėrcen pėr nėntė sekonda nė spotin e reperit korean Psy, Hwan Min-woo deri mė tani ka performuar nė Amerikė, Vietnam, Kinė dhe nė Filipine.

Shtatėvjeēari, i njohur me nofkėn Little-Psy, po pėrgatit pėr tė hedhure nė treg njė kėngė elektro-pop javėn e ardhshme.