“Dhimbja”, klipi më i ri i Besart Halimit (Video)

Publikuar: 07.03.2013 - 16:22

Kėngėtari Besart Halimi dje publikoi videospotin e tij tė ri tė kėngės "Dhimbja" ndėrsa videospoti ėshtė punuar nga ASHA.

Besarti premtoi se shumė shpejt do te promovojė dhe albumin e tij tė dytė qė do t`i pėrmbajė gjithsejtė 10 kėngė.