Kapet mat: "Miss Delaware" dorëzon kurorën e bukurisë

Publikuar: 27.02.2013 - 19:50

Delaware, 27 shkurt - Nė muajin nėntor, kur u zgjodh mbretėresha e bukurisė nė Delaware, 18-vjeēarja Melissa King dukej njė vajzė e brishtė dhe e ndrojtur. Por, mjaftoi njė video amatore, e shpėrndarė nė internet, pėr tė treguar karakterin e vėrtetė tė bukuroshes, e cila nuk kishte pasur aspak ndrojtje kur kishte incizuar njė film pornografik.

Nė videon pornografike, Melisa shprehet se ishte e detyruar tė futej nė botėn “Hard”, pėr nevoja financiare dhe jo pėr pasion.

Pas publikimit tė videos, 18-vjeēarja Melissa King tha se vajza qė dukej nė filmim nuk ishte ajo, por nė fund e pranoi dhe e dorėzoi kurorėn e Miss Delaware.

Edoni27.02.2013/21:36

Edhe nje kurore ja kisha jap.
E jo mi ja marr edhe ato qe e ka fitu me merrite.