Rita mbulon fytyrën para paparacëve

Publikuar: 15.02.2013 - 17:17

Londėr, 15 shkurt - Njė ditė mė parė Rita Ora dhe James Arthur u “kapėn” nė njė klub striptizi nė Londėr, por mė pas ata sėrish janė parė bashkė. Kėsaj here, sidomos Rita ėshtė pėrpjekur tė mbulojė fytyrėn nga paparacėt.

Rita dhe James janė fotografuar duke dalė nga hoteli ‘The Calls’ dhe, siē raportojnė mediet britanike, ky ishte takimi i tyre i tretė brenda njė jave.

Ndonėse tė dy e kanė mohuar lidhjen, mediet pohojnė se Rita dhe James kanė filluar njė lidhje dashurie.