Timberlake bashkon forcat me Tom Fordin

Publikuar: 30.01.2013 - 12:00

Justin Timberlake ėshtė duke bashkėpunuar me dizajnerin e tij tė preferuar Tom Ford pėr tė krijuar njė koleksion tė ri tė kostumeve. Pėr kėtė koleksion ai ėshtė inspiruar nga albumi i tij “The 20/20 Experience”, raporton sot Orange.com.

Kėngėtari ėshtė duke krijuar njė linjė tė kėmishėve, kravatave dhe kėpucėve me ish - dizajnerin e Guccit. Kjo linjė do tė publikohet nė muajin mars.  

Rrobat e dizajnuara do tė shfaqen nėpėr videot promovuese tė albumit tė ri.

Ford punoi me Timberlake nė videon e kėngės sė tij tė fundit “Suit & Tie”.

Kjo nuk ėshtė hera e parė qė punojnė mes vete pasi Ford dizajnoi kostumin e martesės pėr Timberlaken.