Jon Bon Jovi: “Jam shumë i zënë për spektakle talenti”

Publikuar: 30.01.2013 - 10:20

Rokeri Jon Bon Jovi ka refuzuar shumė oferta fitimprurėse pėr tė qenė gjyqtar nė njė talent show televiziv duke thėnė: “Unė tashmė kam punė”.

Spekulohet qė ai ishte njė nga tė preferuarit e producentėve pėr tė zėvendėsuar Steven Tyler nė panelin e American Idol, por ylli refuzoi pasi ai ėshtė shumė i zėnė duke u marrė me muzikė.

Ai tha pėr revistėn “The Sun”: “Mė kanė ftuar tė gjithė ata nė konkurset televizive tė talentit, por kjo gjė nuk ėshtė pėr mua, sepse unė kam njė punė – jam shumė i zėnė.”

Bon Jonvi pranon qė ndihet keq pėr ata qė duan tė bėhen yje brenda natės, duke shtuar se “ėshtė e vėshtirė pėr talentet e reja sepse ata i fusin nė qendėr tė madhe tė vėmendjes dhe kur fitojnė kėto gjėra, nga ata pritet qė tė bėjnė njė kėngė e cila do tė jetė nė njė nivel me tė artistėve tė mėdhenj.

“Ti i sheh ata aty dhe si mund tė arrijnė notat e larta dhe pastaj njė vit mė vonė mund tė jenė tė parėndėsishėm.”