Rita Ora nis turin në Britaninë e Madhe

Publikuar: 29.01.2013 - 17:05

Manchester, 29 janar - Rita Ora ka nisur turin e saj tė koncerteve nė Britaninė e Madhe me titull ‘How We Do” nė Manchester tė Anglisė, tė hėnėn nė mbrėmje. Kėngėtarja shqiptare me origjinė nga Kosova u paraqit nė skenė me njė veshje qė e bėnte tė ngjante me njė superheroinė tė filmave fantastiko-shkencorė, transmeton TCH.

Rita Ora kėndoi para publikut tė shumtė nė numėr hitet e saj mė tė njohura si Radioactive, Hot Right Now, Shine Your Light dhe Hello Hi Goodbye.

 

PEJA30.01.2013/15:00

TE LUMT RITA SUKSESE

Drita 30.01.2013/10:16

Krenar me Vajzen Kosovare...