“Të ka lali shpirt” e Silva Gunbardhit, kënga hit e 2013

Publikuar: 24.01.2013 - 22:31

Shkup, 24 janar - “Te ka lali shpirt” ėshtė kėnga mė e re e lansuar nga Silva Gunbardhi, nė bashkėpunim me Mandin dhe Dafin.Njė kėngė ritmike, me zėra tė shkėlqyer dhe me pjesė ‘alla rome’, brenda tre ditėve tė publikimit nė YouTube ka marrė me shume se 800 mijė klikime.

Duket sikur kėngėt me ritme dhe kėndime tė pėrziera janė shumė aktuale te publiku shqiptar, prandaj edhe “Tė ka lali shpirt” pritet tė jetė hit i vėrtetė i 2013-tės.

keti ramadani10.02.2013/09:20

kenga me e bukur qe kam ndegjuar koheve te fundit edhe pse sjam fans i silvas

ardit shala08.02.2013/19:32

shume shume e bukur

eri puka04.02.2013/21:26

sh bukur

valj26.01.2013/12:50

pamareparasysh qka po kendohet njerezit po dojn veq muzik argtuese e nuk po kqyrin kualitetin apo etnitetin kryesorja eshte te veshesh shkurt dhe muzika zbavitese

aurora 25.01.2013/14:15

shum shum keng e mir vec vazhdoni me keng tilla

donat25.01.2013/13:00

Kryesorja mu dokt e mir e veshun shkurt edhe dritat kuqe tjerat skan rendesi shum qa kendohet ncncncncnn

bashkimi25.01.2013/12:52

Kjo keng si em kan muzik rome jo shqiptare hahha

agon25.01.2013/10:55

Muzikat e shqiptarve ngjajn shum me Indiane ,duke e ndegjuar muzik shqip nje shoqe Angleze ktu ne angli me tha te lutem nale ket muzik indiane haha paramendo si jan Indiant sa mbrapa jan yyyyh.

arbeni25.01.2013/10:06

Edhe nje kenge e vjedhur nga Bugaria!! E qe na knaqet me muzik te flliqt.

toni25.01.2013/09:31

mire