Rita ora në fushatë bamirësie

Publikuar: 24.01.2013 - 18:28

Londėr, 24 janar - Rita Ora ėshtė pėrfshirė sė fundi nė projekte bamirėsie. Ajo po mbėshtet sė fundi njė projekt i cili synon t’i japė fund urisė nė botė.

Rita ka pozuar sė fundi mė njė T-Shirt, nė tė cilin shkruhet edhe sloganin me tė cilin ėshtė bėrė e njohur fushata “Enough Food For Everyone”, transmeton Panorama.

Rita i ėshtė bashkuar njė numri tė madh personazhesh tė famshėm, tė cilėt synojnė tė rrisin vetėdijen popullore, si dhe tė japin ndihmėn e tyre nė uljen e urisė nė vendet e varfra.

flora maloku25.01.2013/16:21

je kengetarja ma e mir ne bot edhe kisha dasht edhe niher me ardh ne kosov 17.02.2012me knu ne maliashev i love you