Cheryl Cole: Nuk jam fejuar

Publikuar: 23.01.2013 - 10:07

Cheryl Cole ka hedhur poshtė tė gjitha lajmet qė tregonin se i dashuri i saj Tre Holloway ėshtė duke u pėrgatitur qė t`i propozojė asaj martesė.

Kėngėtarja e hitit “The Fight for This Love” ėshtė nė lidhje me valltarin e saj qė nga vera e vitit tė kaluar dhe ėshtė raportuar se Holloway ka kėrkuar bekimin nga babai i Colet qė tė martojė yllin e popit.

“Nė rregull. Mjaft me kėtė marrėzi nga mediet!! Nuk jam dhe nuk do tė fejohem apo martohem! Ndaluni... Ėshtė shumė patetike dhe banale!!”, ka shkruar ajo nė rrjetin social “Twitter”.

Cole mė parė ka qenė e martuar me futbollistin Ashley Cole, por ata janė ndarė nė vitin 2010, pasi qė ai e kishte tradhtuar.