Shakira bëhet nënë

Publikuar: 23.01.2013 - 09:28

Shakira pėrmes rrjetit social “Facebook”, sot ka njoftuar pėr lindjen e djalit tė saj Milan Pique Mebarak.

Djali ka lindur mė 22 janar nė orėn 9:36 tė mėngjesit, nė Barcelonė tė Spanjės.

“Emri Milan do tė thotė dashuri, shpirtmirė. Ky emėr vjen nga Sllavishtja, nė Romėn e lashtė”, ka shkruar ajo.

“Si babai i tij, edhe bebja Milan ėshtė bėrė anėtar i Barcelonės qė nga lindja”.

Spitali ku po qėndron Shakira ka konfirmuar se djali i saj peshon mbi tre kilogramė dhe tė dy, nėna dhe fėmija, janė nė gjendje tė mirė.

 

besa gashi23.01.2013/23:25

sabukur