Rita përgatit album me Snoop Dogg

Publikuar: 16.01.2013 - 20:52

Bangkok, 16 janar - Rita Ora dhe Snoop Dogg miksuan punėn dhe argėtimin, nė turneun e tyre tė pėrbashkėt nė Tajlandė.

Kėngėtarja me origjinė kosovare dhe reperi me famė ndėrkombėtare mbajtėn njė koncert tė pėrbashkėt, i cili tėrhoqi dhjetėra-mijėra fansa nė atė qė u konsiderua nga mediat vendase si njė prej mbrėmjeve mė tė paharrueshme muzikore ndonjėherė.

Njė ditė pas kėtij koncerti, Rita dhe Snoop u fotografuan nė njė prej destinacioneve mė piktoreskė tajlandeze, nė njė plazh me njė panoramė tė mrekullueshme, duke shijuar detin, diellin dhe nxehtėsinė e temperaturave mbi 30 gradė.

Besohet se 22-vjeēarja dhe reperi amerikan janė duke bashkėpunuar pėr albumin e tyre tė ardhshėm dhe burime pranė tyre kanė thėnė se “Boddy Bam Bam Bam” do tė jetė titulli i njė kėnge qė do ta lėshojnė shumė shpejt nė tregun muzikor, raporton TCH.

Muaji janar duket se ka qenė me tė vėrtetė i shkėlqyer pėr Ritėn, e cila ėshtė shkėputur nga dimri i ftohtė evropian, duke shijuar plazhet e vendeve ekzotike, me Dubain, qė ishte i pari nė listėn e destinacioneve tė vizituara nė vitin 2013, dhe tashmė pasuar nga Tajlanda.