Hiti i Adeles "Someone Like You" - kënga më e kërkuar në karaoke

Publikuar: 26.12.2012 - 11:27

Londėr, 26 dhjetor - Hiti i kėngėtares britanike, Adele, "Someone Like You" ishte kėnga mė e kėnduar nė versionin karaoke vitin e kaluar, sipas ueb-faqes "Lucky Voice", qė ka pėrpiluar njė listė prej dhjetė kėngėve karaoke mė tė kėrkuara nė vitin 2012.Lista dominohet nga kėngėtarja 24-vjeēare britanike, madje me tre kėngė. Pėrveē hitit tė lartpėrmendur tė superyllit britanik, nė kėtė listė gjenden edhe "Rolling in the Deep" dhe "Make You Feel My Love".

Nė vendin e dytė ėshtė kėnga "Call Me Maybe" e Carly Rae Jepsen ndėrsa nė pozitėn e tretė gjendet hiti i mirėnjohur "What Makes You Beautiful" i bendit tė djemve "One Direction".

Nė mesin e kėngėve tjera tė preferuara tė adhuruesve nė versionin karaoke ishin edhe "Bohemian Rhapsody" e bendit Queen, "Livin 'On A Prayer" e Jon Bon Jovit dhe superhiti i Gotye " Somebody That I Used To Know".