Anne Hathaway, shtatzënë?

Publikuar: 23.12.2012 - 21:36

Los Angeles, 23 dhjetor - Thuhet sa aktorja Anne Hathaway po pret fėmijėn e saj tė parė me bashkėshortin e saj, Adam Shulman.

“Anne ka dhėnė sinjale tė qarta se ėshtė shtatzėnė. Nuk pi me alkool, flet vetėm pėr ngjyrat e dhomės dhe ka nisur tė marrė informacione nga mikeshat e saj, tė cilat janė bėrė nėna nė kohėt e fundit, pėr pediatrit mė tė mirė”, ka thėnė njė burim i afėrt me aktoren, pėr “Star Magazine”.

Po kėshtu, burimi ka treguar se aktorja e “Les Miserables” ėshtė shumė e entuziazmuar pėr faktin se Adami do tė jetė njė baba i mrekullueshėm dhe se Anne mezi pret derisa tė lindė.

Hathaway u martua pak muaj mė parė me Shulmanin.