A pati Rita një natë pasiononte me aktorin Jonah Hill?

Publikuar: 23.12.2012 - 21:04

Shkup, 23 dhjetor - Mediet e huaja shkruajnė se kėngėtarja kosovare Rita Ora e ka tradhtuar ish- tė dashurin e saj Robert Kardashian me aktorin Jonah Hill.

Sipas ish-tė dashurit tė Ritės, Rob Kardashian, ajo ka qenė jo besnike ndaj tij. Rita dyshohet se ka kaluar njė natė pasiononte me aktorin 29-vjeē tė serisė “21 Jump Street”, derisa ende ishte nė lidhje me Robin. “Rita ka kaluar njė natė tė nxehtė me Jonah gjatė njė udhėtimi nė New York”, i ka thėnė njė burim revistės ‘USMagazine’, transmeton Zhurnal.

Kėngėtarja e popullarizuar raportohet se e ka takuar Jonahun nė njė klub nate dhe mė pas kishin shkuar bashkė nė shtėpi, por Robi shumė shpejt e kishte marrė vesh. Nė mesazhet tani mė tė fshira nė llogarinė e tij nė Twitter, Rob me zemėrim e ka akuzuar Ritėn se  vazhdimisht e ka tradhtuar me meshkuj tė tjerė.