Lek Plepi këngë për Rita Orën (video)

Publikuar: 22.12.2012 - 15:56

Los Angeles, 22 dhjetor - Lek Plepi ėshtė sigurisht njė ndėr “kėngėtarėt” mė tė ēuditshėm, qė kanė ekzistuar ndonjėherė dhe do tė ekzistojnė nė trojet shqiptare. Njė “kėngėtar” i cili arriti tė siguronte famėn vetėm nė sj tė shakave qė bėnin shumė persona me tė nėpėrmjet disa rrjeteve sociale. Kėsaj radhe Lek Plepi, vjen mė njė kėngė nėpėrmjet sė cilės kėrkon tė tėrheqė vėmendje, pasi kjo kėngė i kushtohet Rita Orės, kėngėtares me origjinė shqiptare e cila po ngjit shkallėt e suksesit mbarė botėror. “Thank You Rita Ora” titullohet kėnga e Lek Plepit, e cila duket si njė shenjė falėnderimi pėr Rita Orėn pėr ardhjen nė Shqipėri ditėn e pavarėsisė.


fgdfgdfh23.12.2012/12:43

katastrof e zotit

dija22.12.2012/19:24

A luja lek luja veq dhe 1 def te paska mungu ty

Prishtina22.12.2012/17:08

Te lumte plako

Arber22.12.2012/16:45

Luje Leke Luje, Hade Shkodra

liki22.12.2012/16:15

hahaahahhaah HALLALL PLAKO