Rihanna konfirmon ndarjen nga Chris Brown

Publikuar: 19.12.2012 - 11:48

Rihanna duket se e ka konfirmuar ndarjen e saj nga Chris Brown. Kėtė superylli botėror e bėri me anė tė njė mesazhi tė postuar nė Instagram.

Rihanna dhe Chris ishin bashkuar gjatė vitit, madje pėrkundėr faktit se ende ylli i RnB nuk ėshtė pastruar nga akuzat pėr rrahjen bėrė ndaj krijueses sė hitit “Diamonds”.

Pas shumė kohėve sė bashku, nėpėr hotele, turne dhe evenimente, duket se tashmė mund tė konfirmohet ndarja e tyre.

“Tė jesh single nuk ėshtė mirė. Gjithė ajo qė bėj ėshtė tė mendoj se ēfarė tė bėj”, ka shkruar nė koment tė njė prej fotove Rihanna.