Sinani dhe Seldi i këndojnë “Karafili i Vogël” (video)

Publikuar: 17.12.2012 - 12:43

Tiranė, 17 dhjetor – Si duket, ėshtė shkruar tashmė qė ata tė dy duhet tė bėjnė vetėm duete dhe tė kėndojnė vetėm bashkė.E kemi fjalėn pėr kėngėtarėt Sinan Hoxha dhe Seldi Qalliu, dyshja qė kėtė herė sollėn kėngėn e re me njė video interesante me titull ‘Karafili i vogėl’.

Kėnga nė pjesėn e refrenit ėshtė njė pėrpunim i njė kėngė tė vjetėr popullore, ndėrsa e ndėrthurur me modernen kur kėndon Seldi. vesa15.01.2013/15:53

shum shum najsa jeni ma tmirt a veq vazhdoni

Arjanit noka28.12.2012/19:08

Ore e dine ket qe kta jan yje jeni te mrekullueshem

elena drandon22.12.2012/18:53

shum kengetar i mir je

elena drandon22.12.2012/18:49

ju te dyt jeni shum te mir ju dua shum