Një seks bombë si Aguilera s’ka nevojë për rroba

Publikuar: 12.12.2012 - 10:20

Los Angeles, 12 dhjetor - Christina Aguilera ka pozuar pėr kopertinėn e albumit tė saj tė ri, i cili sė shpejti do tė gjendet nė duart e adhuruesve tė kėngėtares, pa rroba dhe tha se ajo e adhuron trupin dhe vija e saj dhe se do tė mund tė qėndronte tėrė ditėn lakuriq.

“Me kėto vija ndjehem mė e dėshirueshme se kur isha e dobėt. Po tė mundja, gjithmonė do tė rrija lakuriq sepse jam shumė tėrheqėse pėr veten time,” tha kėngėtarja, e cila kohėt e fundit ėshtė duke u kritikuar vazhdimisht nė llogari tė figurės sė saj tė plotė.

“Mė pėlqen fakti qė mė fund kam njė prapanicė tė rrumbullakėt dhe mund tė veshi fanella tė ngushta e tė tregoj dekoltenė,” tha Aguilera, duke shtuar se mbipesha e saj mund t’i pengojė vetėm njerėzve qėllimkėqij dhe xheloz.

Ndėrsa dikur ish-fituesja e showt “America’s Next Top Model” Whitney Thompson ka shprehur dėshirėn e saj qė 31-vjeēarja Aguilera tė jetė shenjė mbrojtėse e ueb-faqes sė saj, "TheBigandTheBeautiful.com", qė u dedikohet femrave tė plota.

Paratė qė do t’i merrte kėngėtarja pėr kėtė angazhim kapin shumėn prej 2,2 milionė eurove.

Aguilera do tė nxjerr nė treg albumin e saj tė ri tė quajtur “Lotus”, sipas medieve amerikane, mė 13 dhjetor tė kėtij viti.